RTE0300R04
C&KC&K
RTE0300R04 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: C&K
Περιγραφή προϊόντος SWITCH ROTARY DIP SP3T 100MA 30V
Φύλλα δεδομένων: RTE0300R04.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του RTE0300R04
Αριθμός εξαρτήματος RTE0300R04 Κατασκευαστής C&K
Περιγραφή SWITCH ROTARY DIP SP3T 100MA 30V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4916 pcs Φύλλο δεδομένων RTE0300R04.pdf
Δυνάμενος να πλυθεί No Αξιολόγηση τάσης 30VDC
Στυλ λήξης PC Pin Σειρά RTE
Πίσσα 0.100" (2.54mm), Full Συσκευασία Tube
Αλλα ονόματα *RTE0300R04
Y36B00103FPLFT
Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 85°C
Αριθμός θέσεων 3 τοποθέτηση Τύπος Through Hole, Reverse
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) μηχανική ζωή 1,500 Steps
Μήκος 0.291" (7.40mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος από το Διοικητικό Συμβούλιο - Χαρακτηριστικά -
ηλεκτρική ζωή - Λεπτομερής περιγραφή Dip Switch SP3T 3 Position Through Hole, Reverse Rotary for Tool Actuator 100mA 30VDC
τρέχουσα Αξιολόγηση 100mA Επικοινωνία Υλικό Bronze