RTBH21BS16ANNZS
C&KC&K
C&K
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: C&K
Περιγραφή προϊόντος SWITCH ROTARY 16POS 250MA 25V
Φύλλα δεδομένων: RTBH21BS16ANNZS.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος RTBH21BS16ANNZS Κατασκευαστής C&K
Περιγραφή SWITCH ROTARY 16POS 250MA 25V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5930 pcs Φύλλο δεδομένων RTBH21BS16ANNZS.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 25V Τάση Αξιολόγηση - AC 25V
Στυλ λήξης PC Pin Σειρά RTBH
Πίνακας Αυτοκόλλητη Διαστάσεις Circular - 10.20mm Dia Δύναμη λειτουργίας 5.099gfm
Αριθμός θέσεων 16 Αριθμός πόλων ανά Deck -
Αριθμός Decks 1 τοποθέτηση Τύπος Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Ο δείκτης σταματά Fixed Χαρακτηριστικά Sealed - Fully
Λεπτομερής περιγραφή Rotary Switch 16 Position BCD 250mA (AC/DC) 25VAC Panel Mount, Through Hole, Right Angle Βάθος Πίσω από τον πίνακα 12.70mm
τρέχουσα Αξιολόγηση 250mA (AC/DC) Επαφή Χρονισμός Non-Shorting (BBM)
Επικοινωνία Υλικό Silver (Ag) Επικοινωνία Finish -
Κύκλωμα ανά Deck BCD Γωνία Πέτα 22.5°
ενεργοποιητής Τύπος Round (6mm Dia) ενεργοποιητή Μήκος 11.10mm