RTAP41S10W25NS
C&KC&K
C&K
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: C&K
Περιγραφή προϊόντος SWITCH ROTARY 10POS 150MA 60V
Φύλλα δεδομένων: RTAP41S10W25NS.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
480 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος RTAP41S10W25NS Κατασκευαστής C&K
Περιγραφή SWITCH ROTARY 10POS 150MA 60V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 15910 pcs Φύλλο δεδομένων RTAP41S10W25NS.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 60V Τάση Αξιολόγηση - AC 60V
Στυλ λήξης PC Pin Σειρά RTA
Πίνακας Αυτοκόλλητη Διαστάσεις - Δύναμη λειτουργίας 5.099gfm
Αριθμός θέσεων 10 Αριθμός πόλων ανά Deck 1
Αριθμός Decks 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ο δείκτης σταματά Fixed
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή Rotary Switch 10 Position SP10T 150mA (AC/DC) 60VAC Through Hole
Βάθος Πίσω από τον πίνακα 12.60mm τρέχουσα Αξιολόγηση 150mA (AC/DC)
Επαφή Χρονισμός Non-Shorting (BBM) Επικοινωνία Υλικό Brass
Επικοινωνία Finish Silver Κύκλωμα ανά Deck SP10T
Γωνία Πέτα 36° ενεργοποιητής Τύπος Round (6mm Dia), Slotted
ενεργοποιητή Μήκος 25.00mm