RTAP31W12W25NS
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: C&K
Περιγραφή προϊόντος SWITCH ROTARY 12POS 150MA 60V
Φύλλα δεδομένων: RTAP31W12W25NS.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος RTAP31W12W25NS Κατασκευαστής C&K
Περιγραφή SWITCH ROTARY 12POS 150MA 60V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 18189 pcs Φύλλο δεδομένων RTAP31W12W25NS.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 60V Τάση Αξιολόγηση - AC 60V
Στυλ λήξης PC Pin Σειρά RTA
Πίνακας Αυτοκόλλητη Διαστάσεις - Δύναμη λειτουργίας 5.099gfm
Αριθμός θέσεων 12 Αριθμός πόλων ανά Deck 1
Αριθμός Decks 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ο δείκτης σταματά Continuous
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή Rotary Switch 12 Position SP12T 150mA (AC/DC) 60VAC Through Hole
Βάθος Πίσω από τον πίνακα 12.60mm τρέχουσα Αξιολόγηση 150mA (AC/DC)
Επαφή Χρονισμός Non-Shorting (BBM) Επικοινωνία Υλικό Brass
Επικοινωνία Finish Silver Κύκλωμα ανά Deck SP12T
Γωνία Πέτα 30° ενεργοποιητής Τύπος Round (6mm Dia), Slotted
ενεργοποιητή Μήκος 25.00mm