RTAC4EW10M25NS
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: C&K
Περιγραφή προϊόντος SWITCH ROTARY
Φύλλα δεδομένων: RTAC4EW10M25NS.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος RTAC4EW10M25NS Κατασκευαστής C&K
Διαθέσιμη ποσότητα 5181 pcs Φύλλο δεδομένων RTAC4EW10M25NS.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 60V Τάση Αξιολόγηση - AC 60V
Στυλ λήξης Solder Lug Σειρά RTA
Πίνακας Αυτοκόλλητη Διαστάσεις Circular - 10.20mm Dia Δύναμη λειτουργίας 5.099gfm
Αριθμός θέσεων 10 Αριθμός πόλων ανά Deck -
Αριθμός Decks 1 τοποθέτηση Τύπος Panel Mount
Ο δείκτης σταματά Continuous Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή Rotary Switch 10 Position BCD with Complement 150mA (AC/DC) 60VAC Panel Mount Βάθος Πίσω από τον πίνακα 18.70mm
τρέχουσα Αξιολόγηση 150mA (AC/DC) Επαφή Χρονισμός Non-Shorting (BBM)
Επικοινωνία Υλικό Brass Επικοινωνία Finish Silver
Κύκλωμα ανά Deck BCD with Complement Γωνία Πέτα 36°
ενεργοποιητής Τύπος Round (6mm Dia), Slotted ενεργοποιητή Μήκος 25.00mm