PTS645SM95SMTR92LFS
C&KC&K
PTS645SM95SMTR92LFS Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: C&K
Περιγραφή προϊόντος SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
Φύλλα δεδομένων: PTS645SM95SMTR92LFS.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PTS645SM95SMTR92LFS Κατασκευαστής C&K
Περιγραφή SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 430220 pcs Φύλλο δεδομένων PTS645SM95SMTR92LFS.pdf
Στυλ λήξης Gull Wing διακόπτη Ταξίδια -
Λειτουργία διακόπτη Off-Mom Σειρά PTS645
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Περίγραμμα 6.00mm x 6.00mm
Αλλα ονόματα CKN10822TR
PTS645SM95SMTR92 LFS
Y97HT23B2KAFP
Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 60°C
Δύναμη λειτουργίας 160gf τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) μηχανική ζωή 100,000 Cycles
Προστασία Ingress - Φωτισμός Τάσης (ονομαστική) -
Φωτισμός τύπο, το χρώμα - Φωτισμός Non-Illuminated
Χαρακτηριστικά Blue Actuator Λεπτομερής περιγραφή Tactile Switch SPST-NO Top Actuated Surface Mount
Επικοινωνία Αξιολόγηση @ Τάσης 0.05A @ 12VDC Κύκλωμα SPST-NO
ενεργοποιητής Τύπος Standard ενεργοποιητή Προσανατολισμού Top Actuated
ενεργοποιητή Υλικό Polyamide (PA66), Nylon 6/6 Μήκος ενεργοποιητή, Δεξιά γωνία -
Έδρανο Ύψος από το PCB, κάθετο 9.50mm