PTS641SK31SMTR2LFS
C&KC&K
C&K
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: C&K
Περιγραφή προϊόντος SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
Φύλλα δεδομένων: PTS641SK31SMTR2LFS.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1500 pcs
7500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PTS641SK31SMTR2LFS Κατασκευαστής C&K
Περιγραφή SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 500971 pcs Φύλλο δεδομένων PTS641SK31SMTR2LFS.pdf
Στυλ λήξης Gull Wing διακόπτη Ταξίδια 0.20mm
Λειτουργία διακόπτη Off-Mom Σειρά PTS641
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Περίγραμμα 6.30mm x 6.30mm
Αλλα ονόματα CKN10810TR
PTS641 SK31 SMTR2 LFS
Y97GT23B5RAFP
Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 85°C
Δύναμη λειτουργίας 250gf τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) μηχανική ζωή 100,000 Cycles
Προστασία Ingress - Φωτισμός Τάσης (ονομαστική) -
Φωτισμός τύπο, το χρώμα - Φωτισμός Non-Illuminated
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή Tactile Switch SPST-NO Top Actuated Surface Mount
Επικοινωνία Αξιολόγηση @ Τάσης 0.05A @ 12VDC Κύκλωμα SPST-NO
ενεργοποιητής Τύπος Standard ενεργοποιητή Προσανατολισμού Top Actuated
ενεργοποιητή Υλικό - Μήκος ενεργοποιητή, Δεξιά γωνία -
Έδρανο Ύψος από το PCB, κάθετο 3.10mm
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
PTS635VL31
PTS635VL31