PTS530GG065SMTRLFS
C&KC&K
C&K
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: C&K
Περιγραφή προϊόντος SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
Φύλλα δεδομένων: PTS530GG065SMTRLFS.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
7000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PTS530GG065SMTRLFS Κατασκευαστής C&K
Περιγραφή SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 524448 pcs Φύλλο δεδομένων PTS530GG065SMTRLFS.pdf
Στυλ λήξης Gull Wing διακόπτη Ταξίδια 0.20mm
Λειτουργία διακόπτη Off-Mom Σειρά PTS530
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Περίγραμμα 4.50mm x 4.50mm
Αλλα ονόματα CKN10838TR
PTS530 GG065 SMTR LFS-ND
Y97DT23B8ABFP
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
Δύναμη λειτουργίας 400gf τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) μηχανική ζωή 300,000 Cycles
Προστασία Ingress - Φωτισμός Τάσης (ονομαστική) -
Φωτισμός τύπο, το χρώμα - Φωτισμός Non-Illuminated
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή Tactile Switch SPST-NO Top Actuated Surface Mount
Επικοινωνία Αξιολόγηση @ Τάσης 0.05A @ 12VDC Κύκλωμα SPST-NO
ενεργοποιητής Τύπος Flush ενεργοποιητή Προσανατολισμού Top Actuated
ενεργοποιητή Υλικό - Μήκος ενεργοποιητή, Δεξιά γωνία -
Έδρανο Ύψος από το PCB, κάθετο 0.65mm
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
PTS530 JG065 SMTR LFS
PTS530 JG065 SMTR LFS
Σε απόθεμα: 4240 pcs
Κατεβάστε: PTS530 JG065 SMTR LFS.pdf
RFQ
PTS530 JH055 SMTR LFS
PTS530 JH055 SMTR LFS