MC12L1NZGF
C&KC&K
C&K
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: C&K
Περιγραφή προϊόντος SWITCH ROTARY 12POS 250MA 125V
Φύλλα δεδομένων: MC12L1NZGF.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
25 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MC12L1NZGF
Αριθμός εξαρτήματος MC12L1NZGF Κατασκευαστής C&K
Περιγραφή SWITCH ROTARY 12POS 250MA 125V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5098 pcs Φύλλο δεδομένων MC12L1NZGF.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 28V Τάση Αξιολόγηση - AC 125V
Στυλ λήξης Solder Lug Σειρά M
Πίνακας Αυτοκόλλητη Διαστάσεις Circular - 6.60mm Dia Δύναμη λειτουργίας 2.880 ~ 5.041gfm
Αριθμός θέσεων 12 Αριθμός πόλων ανά Deck 1
Αριθμός Decks 1 τοποθέτηση Τύπος Panel Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 13 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ο δείκτης σταματά Fixed
Χαρακτηριστικά IP67 - Dust Tight, Waterproof Λεπτομερής περιγραφή Rotary Switch 12 Position SP12T 250mA (AC/DC) 125VAC Panel Mount
Βάθος Πίσω από τον πίνακα 14.86mm τρέχουσα Αξιολόγηση 250mA (AC/DC)
Επαφή Χρονισμός Non-Shorting (BBM) Επικοινωνία Υλικό Copper Alloy
Επικοινωνία Finish Gold Κύκλωμα ανά Deck SP12T
Γωνία Πέτα 30° ενεργοποιητής Τύπος Flatted (3.17mm Dia)
ενεργοποιητή Μήκος 10.16mm