MA10S3NCQD
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: C&K
Περιγραφή προϊόντος SWITCH ROTARY 10POS 250MA 125V
Φύλλα δεδομένων: MA10S3NCQD.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MA10S3NCQD
Αριθμός εξαρτήματος MA10S3NCQD Κατασκευαστής C&K
Περιγραφή SWITCH ROTARY 10POS 250MA 125V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4432 pcs Φύλλο δεδομένων MA10S3NCQD.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 28V Τάση Αξιολόγηση - AC 125V
Στυλ λήξης PC Pin Σειρά M
Πίνακας Αυτοκόλλητη Διαστάσεις Circular - 6.60mm Dia Δύναμη λειτουργίας 2.880 ~ 5.041gfm
Αριθμός θέσεων 10 Αριθμός πόλων ανά Deck 1
Αριθμός Decks 1 τοποθέτηση Τύπος Panel Mount, Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 13 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ο δείκτης σταματά Fixed
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή Rotary Switch 10 Position SP10T 250mA (AC/DC) 125VAC Panel Mount, Through Hole
Βάθος Πίσω από τον πίνακα 10.42mm τρέχουσα Αξιολόγηση 250mA (AC/DC)
Επαφή Χρονισμός Non-Shorting (BBM) Επικοινωνία Υλικό Copper Alloy
Επικοινωνία Finish Silver Κύκλωμα ανά Deck SP10T
Γωνία Πέτα 36° ενεργοποιητής Τύπος Round (3.17mm Dia)
ενεργοποιητή Μήκος 10.16mm