LCGGM1T10JY
C&KC&K
C&K
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: C&K
Περιγραφή προϊόντος SWITCH SNAP ACT SPST-NO 10A 125V
Φύλλα δεδομένων: LCGGM1T10JY.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
50 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του LCGGM1T10JY
Αριθμός εξαρτήματος LCGGM1T10JY Κατασκευαστής C&K
Περιγραφή SWITCH SNAP ACT SPST-NO 10A 125V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 15074 pcs Φύλλο δεδομένων LCGGM1T10JY.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC 125V Στυλ λήξης Wire Leads
Λειτουργία διακόπτη Off-Mom Σειρά LC
Δύναμη απελευθέρωσης 6.000gf Pretravel 0.140" (3.6mm)
Συσκευασία Bulk Overtravel 0.029" (0.74mm)
Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 85°C Θέση λειτουργίας 0.340" (8.6mm)
Δύναμη λειτουργίας 48gf τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) μηχανική ζωή -
Προστασία Ingress - Χαρακτηριστικά -
ηλεκτρική ζωή 6,000 Cycles Διαφορικό ταξίδι 0.035" (0.9mm)
τρέχουσα Αξιολόγηση 10A (AC) Κύκλωμα SPST-NO