L201011MS02QE
C&KC&K
C&K
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: C&K
Περιγραφή προϊόντος SWITCH SLIDE DPST 4A 125V
Φύλλα δεδομένων: L201011MS02QE.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του L201011MS02QE
Αριθμός εξαρτήματος L201011MS02QE Κατασκευαστής C&K
Περιγραφή SWITCH SLIDE DPST 4A 125V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 38346 pcs Φύλλο δεδομένων L201011MS02QE.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 28V Τάση Αξιολόγηση - AC 125V
Στυλ λήξης PC Pin διακόπτη Ταξίδια 3.81mm
Λειτουργία διακόπτη On-Off Σειρά L
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα *L201011MS02QE
CKN11389
L201011MS02QE-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -30°C ~ 65°C Δύναμη λειτουργίας -
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
μηχανική ζωή - Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks
ηλεκτρική ζωή 10,000 Cycles Λεπτομερής περιγραφή Slide Switch DPST Through Hole
τρέχουσα Αξιολόγηση 4A (AC/DC) Επαφή Χρονισμός Not Specified
Επικοινωνία Υλικό Copper Επικοινωνία Finish Silver
Κύκλωμα DPST ενεργοποιητής Τύπος Standard
ενεργοποιητή Υλικό Polyamide (PA66), Nylon 6/6 ενεργοποιητή Μήκος 5.08mm
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
L200AD11-ST
L200AD11-ST
Κατασκευαστές: Altech Corporation
Περιγραφή: SWITCH REMOTE SHAFT 200MM
Σε απόθεμα: 27198 pcs
Κατεβάστε: L200AD11-ST.pdf
RFQ
L2008V8TP
L2008V8TP
Κατασκευαστές: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή: TRIAC SENS GATE 200V 8A TO251
Κατεβάστε: L2008V8TP.pdf
RFQ
L201011MS02Q
L201011MS02Q