E121S1D3AV3GE
C&KC&K
E121S1D3AV3GE Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: C&K
Περιγραφή προϊόντος SWITCH PUSHBUTTON SPDT 1A 120V
Φύλλα δεδομένων: E121S1D3AV3GE.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του E121S1D3AV3GE
Αριθμός εξαρτήματος E121S1D3AV3GE Κατασκευαστής C&K
Περιγραφή SWITCH PUSHBUTTON SPDT 1A 120V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 12063 pcs Φύλλο δεδομένων E121S1D3AV3GE.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 28V Τάση Αξιολόγηση - AC 120V
Τύπος Standard Στυλ λήξης PC Pin
Λειτουργία διακόπτη On-Mom Σειρά E020
Πίνακας Αυτοκόλλητη Διαστάσεις - Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα *E121S1D3AV3GE
CKN11427
E121S1D3AV3GE-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -30°C ~ 75°C
μηχανική ζωή - Κατασκευαστής Standard Lead Time 11 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Προστασία Ingress -
Φωτισμός Τάσης (ονομαστική) - Φωτισμός τύπο, το χρώμα -
Χαρακτηριστικά Process Sealed ηλεκτρική ζωή 60,000 Cycles
Λεπτομερής περιγραφή Pushbutton Switch SPDT Standard Through Hole, Right Angle, Vertical τρέχουσα Αξιολόγηση 1A (AC/DC)