A12542MSZQ
C&KC&K
C&K
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: C&K
Περιγραφή προϊόντος SWITCH ROTARY 8POS 2.5A 125V
Φύλλα δεδομένων: A12542MSZQ.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
50 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του A12542MSZQ
Αριθμός εξαρτήματος A12542MSZQ Κατασκευαστής C&K
Περιγραφή SWITCH ROTARY 8POS 2.5A 125V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 16592 pcs Φύλλο δεδομένων A12542MSZQ.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 125V Τάση Αξιολόγηση - AC 125V
Στυλ λήξης Solder Lug Σειρά A
Πίνακας Αυτοκόλλητη Διαστάσεις Circular - 10.21mm Dia Δύναμη λειτουργίας -
Αριθμός θέσεων 8 Αριθμός πόλων ανά Deck 1
Αριθμός Decks 1 τοποθέτηση Τύπος Panel Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 11 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ο δείκτης σταματά Fixed
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή Rotary Switch 8 Position SP8T 2.5A (AC), 350mA (DC) 125VAC Panel Mount
Βάθος Πίσω από τον πίνακα 20.83mm τρέχουσα Αξιολόγηση 2.5A (AC), 350mA (DC)
Επαφή Χρονισμός Shorting (MBB) Επικοινωνία Υλικό Silver (Ag)
Επικοινωνία Finish Silver Κύκλωμα ανά Deck SP8T
Γωνία Πέτα 45° ενεργοποιητής Τύπος Round (6mm Dia)
ενεργοποιητή Μήκος 42.00mm