A12503RNCB
C&KC&K
C&K
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: C&K
Περιγραφή προϊόντος SWITCH ROTARY 8POS 0.4VA 20V
Φύλλα δεδομένων: A12503RNCB.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
50 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του A12503RNCB
Αριθμός εξαρτήματος A12503RNCB Κατασκευαστής C&K
Περιγραφή SWITCH ROTARY 8POS 0.4VA 20V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 15135 pcs Φύλλο δεδομένων A12503RNCB.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 20V Τάση Αξιολόγηση - AC 20V
Στυλ λήξης PC Pin Σειρά A
Πίνακας Αυτοκόλλητη Διαστάσεις Circular - 9.80mm Dia Δύναμη λειτουργίας -
Αριθμός θέσεων 8 Αριθμός πόλων ανά Deck 1
Αριθμός Decks 1 τοποθέτηση Τύπος Panel Mount, Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 11 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ο δείκτης σταματά Fixed
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή Rotary Switch 8 Position SP8T 0.4VA (AC/DC) 20VAC Panel Mount, Through Hole
Βάθος Πίσω από τον πίνακα 14.48mm τρέχουσα Αξιολόγηση 0.4VA (AC/DC)
Επαφή Χρονισμός Non-Shorting (BBM) Επικοινωνία Υλικό Copper Alloy
Επικοινωνία Finish Gold Κύκλωμα ανά Deck SP8T
Γωνία Πέτα 45° ενεργοποιητής Τύπος Flatted (6.35mm Dia)
ενεργοποιητή Μήκος 9.53mm
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
A12503RNMCQ
A12503RNMCQ
Περιγραφή: SWITCH ROTARY 8POS 2.5A 125V