8261J80ZGE2
C&KC&K
C&K
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: C&K
Περιγραφή προϊόντος SWITCH PUSHBUTTON DPDT 6A 120V
Φύλλα δεδομένων: 8261J80ZGE2.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
50 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 8261J80ZGE2
Αριθμός εξαρτήματος 8261J80ZGE2 Κατασκευαστής C&K
Περιγραφή SWITCH PUSHBUTTON DPDT 6A 120V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 8890 pcs Φύλλο δεδομένων 8261J80ZGE2.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 28V Τάση Αξιολόγηση - AC 120V
Τύπος Standard Στυλ λήξης Solder Lug
Λειτουργία διακόπτη On-On Σειρά 8060
Πίνακας Αυτοκόλλητη Διαστάσεις Rectangular - 15.24mm x 12.70mm Συσκευασία Bulk
Θερμοκρασία λειτουργίας -30°C ~ 65°C τοποθέτηση Τύπος Panel Mount, Snap-In
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) μηχανική ζωή -
Προστασία Ingress - Φωτισμός Τάσης (ονομαστική) -
Φωτισμός τύπο, το χρώμα - Χαρακτηριστικά Epoxy Sealed Terminals
τρέχουσα Αξιολόγηση 6A (AC/DC) Χρώμα - ενεργοποιητή / Cap Black
Κύκλωμα DPDT ενεργοποιητής Τύπος Square, Button
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
8261J81ZQE32
8261J81ZQE32
Σε απόθεμα: 9495 pcs
Κατεβάστε: 8261J81ZQE32.pdf
RFQ
Κατασκευαστές: Agastat Relays / TE Connectivity
Περιγραφή: CONN DIN CABLE HOOD ASSY GRAY
Σε απόθεμα: 4255 pcs
Κατεβάστε: 826196-1.pdf
RFQ
8261J80ZQE2
8261J80ZQE2
Κατεβάστε: 8261J80ZQE2.pdf
8261J81ZQE22
8261J81ZQE22
Κατεβάστε: 8261J81ZQE22.pdf
Περιγραφή: STRAIN RELIEF
Κατεβάστε: 826199-5.pdf
8261J81ZQE12
8261J81ZQE12
Κατεβάστε: 8261J81ZQE12.pdf
Περιγραφή: GUIDE BRACKET
8261J82ZGE22
8261J82ZGE22
Κατεβάστε: 8261J82ZGE22.pdf
Περιγραφή: STRAIN RELF KIT (2 SCR 2CLAMP)
Κατεβάστε:
Περιγραφή: KABELGEH HALB KOMPL
8261J81ZGE22
8261J81ZGE22
Κατεβάστε: 8261J81ZGE22.pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών