8125SYCBE
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: 8125SYCBE
Κατασκευαστής / Μάρκα: C&K
Περιγραφή προϊόντος SWITCH PUSH SPDT 0.4VA 20V
Φύλλα δεδομένων: 8125SYCBE.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 8125SYCBE
Αριθμός εξαρτήματος 8125SYCBE Κατασκευαστής C&K
Περιγραφή SWITCH PUSH SPDT 0.4VA 20V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 19606 pcs Φύλλο δεδομένων 8125SYCBE.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 20V Τάση Αξιολόγηση - AC 20V
Τύπος Standard Στυλ λήξης PC Pin
Λειτουργία διακόπτη On-Mom Σειρά 8020
Πίνακας Αυτοκόλλητη Διαστάσεις Circular - 6.35mm Dia Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα 8125SYCBE-ND
CKN11757
Θερμοκρασία λειτουργίας -30°C ~ 75°C
τοποθέτηση Τύπος Panel Mount, Rear Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
μηχανική ζωή - Κατασκευαστής Standard Lead Time 11 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Προστασία Ingress -
Φωτισμός Τάσης (ονομαστική) - Φωτισμός τύπο, το χρώμα -
Χαρακτηριστικά Tactile Feedback ηλεκτρική ζωή 60,000 Cycles
Χρώμα - ενεργοποιητή / Cap White Κύκλωμα SPDT
ενεργοποιητής Τύπος Round, Plunger
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
8125SHZBE
8125SHZBE
Σε απόθεμα: 24933 pcs
Κατεβάστε: 8125SHZBE.pdf
RFQ
81261
Κατασκευαστές: Desco
Περιγραφή: TAPE MASKING NATURAL 3/4"X 60YDS
Κατεβάστε: 81261.pdf
RFQ
8125W
8125W
Κατασκευαστές: Apex Tool Group
Περιγραφή: GUN TIP FOR 8200 2/BG
Κατεβάστε: 8125W.pdf
8125SYZBE
8125SYZBE
Κατεβάστε: 8125SYZBE.pdf
8125SHWBE
8125SHWBE
Κατεβάστε: 8125SHWBE.pdf
8126
Κατασκευαστές: Keystone Electronics Corp.
Περιγραφή: CBL CLAMP P-TYPE FASTENER
Κατεβάστε: 8126.pdf
8125SYABE
8125SYABE
Κατεβάστε: 8125SYABE.pdf
8125SYAV2BE
8125SYAV2BE