8121J95V3LE66
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: C&K
Περιγραφή προϊόντος SWITCH PUSHBUTTON SPDT 1A 120V
Φύλλα δεδομένων: 8121J95V3LE66.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 8121J95V3LE66
Αριθμός εξαρτήματος 8121J95V3LE66 Κατασκευαστής C&K
Περιγραφή SWITCH PUSHBUTTON SPDT 1A 120V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 7085 pcs Φύλλο δεδομένων 8121J95V3LE66.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 28V Τάση Αξιολόγηση - AC 120V
Τύπος Standard, Illuminated Στυλ λήξης PC Pin
Λειτουργία διακόπτη On-Mom Σειρά 8020
Πίνακας Αυτοκόλλητη Διαστάσεις - Συσκευασία Bulk
Θερμοκρασία λειτουργίας -30°C ~ 75°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) μηχανική ζωή -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Προστασία Ingress -
Φωτισμός Τάσης (ονομαστική) 2.1 VDC Φωτισμός τύπο, το χρώμα LED, Green
Χαρακτηριστικά Tactile Feedback ηλεκτρική ζωή 60,000 Cycles
Λεπτομερής περιγραφή Pushbutton Switch SPDT Standard, Illuminated Through Hole τρέχουσα Αξιολόγηση 1A (AC/DC)