7415TZQI
C&KC&K
C&K
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: 7415TZQI
Κατασκευαστής / Μάρκα: C&K
Περιγραφή προϊόντος SWITCH TOGGLE DP3T 5A 120V
Φύλλα δεδομένων: 1.7415TZQI.pdf2.7415TZQI.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
25 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 7415TZQI
Αριθμός εξαρτήματος 7415TZQI Κατασκευαστής C&K
Περιγραφή SWITCH TOGGLE DP3T 5A 120V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3279 pcs Φύλλο δεδομένων 1.7415TZQI.pdf2.7415TZQI.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 28V Τάση Αξιολόγηση - AC 120V
Στυλ λήξης Solder Lug Λειτουργία διακόπτη Mom-On-Mom
Σειρά 7000 Πίνακας Αυτοκόλλητη Διαστάσεις Circular - 11.91mm Dia
Συσκευασία Bulk Θερμοκρασία λειτουργίας -30°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Panel Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Προστασία Ingress - Φωτισμός Τάσης (ονομαστική) -
Φωτισμός τύπο, το χρώμα - Φωτισμός Non-Illuminated
Χαρακτηριστικά Jumper needed to achieve triple throw ηλεκτρική ζωή 40,000 Cycles
Λεπτομερής περιγραφή Toggle Switch DP3T Panel Mount τρέχουσα Αξιολόγηση 5A (AC/DC)
Κύκλωμα DP3T σινεμπλόκ Θέματος 15/32-32
ενεργοποιητής Τύπος Standard Round ενεργοποιητή Υλικό Brass, Chrome Plated
ενεργοποιητή Μήκος 17.45mm
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
7415TCWCGE
7415TCWCGE
Σε απόθεμα: 3903 pcs
Κατεβάστε: 7415TCWCGE.pdf
RFQ
7415TCWZQE
7415TCWZQE
Σε απόθεμα: 3571 pcs
Κατεβάστε: 7415TCWZQE.pdf
RFQ
7416-RC
7416-RC
Κατασκευαστές: Bourns, Inc.
Περιγραφή: CMC 30MH 500MA 2LN TH
Κατεβάστε: 7416-RC.pdf
7415TPZQE
7415TPZQE
Κατεβάστε: 7415TPZQE.pdf
7415WS 0601000
7415WS 0601000
Κατασκευαστές: Belden
Περιγραφή: CBL 12COND 18AWG SHLD
Σε απόθεμα: 22 pcs
Κατεβάστε:
7415TCWZGE
7415TCWZGE
Κατεβάστε: 7415TCWZGE.pdf
7415W 0601000
7415W 0601000
Κατασκευαστές: Belden
Περιγραφή: CBL 12COND 18AWG
Σε απόθεμα: 40 pcs
Κατεβάστε:
7415W 060250
7415W 060250
Περιγραφή: CBL 12COND 18AWG
Σε απόθεμα: 153 pcs
7415T2PZQE
7415T2PZQE
Κατεβάστε: 7415T2PZQE.pdf
Σε απόθεμα: 66 pcs
74161
Κατασκευαστές: Wiha
Περιγραφή: BIT PHILLIPS SZ1 1.97"
Κατεβάστε: 74161.pdf
7415TPZBE
7415TPZBE
Περιγραφή: SWITCH TOGGLE DP3T 0.4VA 20V
Κατεβάστε: 7415TPZBE.pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών