7411TZQE
C&KC&K
7411TZQE Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: 7411TZQE
Κατασκευαστής / Μάρκα: C&K
Περιγραφή προϊόντος SWITCH TOGGLE DP3T 5A 120V
Φύλλα δεδομένων: 1.7411TZQE.pdf2.7411TZQE.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 7411TZQE
Αριθμός εξαρτήματος 7411TZQE Κατασκευαστής C&K
Περιγραφή SWITCH TOGGLE DP3T 5A 120V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4915 pcs Φύλλο δεδομένων 1.7411TZQE.pdf2.7411TZQE.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 28V Τάση Αξιολόγηση - AC 120V
Στυλ λήξης Solder Lug Λειτουργία διακόπτη On-On-On
Σειρά 7000 Πίνακας Αυτοκόλλητη Διαστάσεις Circular - 11.91mm Dia
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα 7411TZQE-ND
CKN11743
Θερμοκρασία λειτουργίας -30°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Panel Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 11 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Προστασία Ingress -
Φωτισμός Τάσης (ονομαστική) - Φωτισμός τύπο, το χρώμα -
Φωτισμός Non-Illuminated Χαρακτηριστικά Jumper needed to achieve triple throw
ηλεκτρική ζωή 40,000 Cycles Λεπτομερής περιγραφή Toggle Switch DP3T Panel Mount
τρέχουσα Αξιολόγηση 5A (AC/DC) Κύκλωμα DP3T
σινεμπλόκ Θέματος 15/32-32 ενεργοποιητής Τύπος Standard Round
ενεργοποιητή Υλικό Brass, Chrome Plated ενεργοποιητή Μήκος 17.45mm
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
7411TZQI
7411TZQI
Κατασκευαστές: C&K
Σε απόθεμα: 2972 pcs
Κατεβάστε: 7411TZQI.pdf
RFQ
7411WS 0605000
7411WS 0605000
Κατασκευαστές: Belden
Περιγραφή: CBL 4COND 18AWG SHLD
Σε απόθεμα: 10 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
Κατασκευαστές: Belden
Σε απόθεμα: 49 pcs
Κατεβάστε:
7411W 0605000
7411W 0605000
Περιγραφή: CBL 4COND 18AWG
Σε απόθεμα: 22 pcs
7411TZBE
7411TZBE
Περιγραφή: SWITCH TOGGLE DP3T 0.4VA 20V
Σε απόθεμα: 3890 pcs
Κατεβάστε: 7411TZBE.pdf
7411W 060250
7411W 060250
Περιγραφή: CBL 4COND 18AWG
Σε απόθεμα: 299 pcs
7411TPZQE
7411TPZQE
Κατεβάστε: 7411TPZQE.pdf
7411TZGE
7411TZGE
Κατεβάστε: 7411TZGE.pdf
7411W 0601000
7411W 0601000