7409L2YZBE
C&KC&K
C&K
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: C&K
Περιγραφή προϊόντος SWITCH TOGGLE 4PDT 0.4VA 20V
Φύλλα δεδομένων: 7409L2YZBE.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 7409L2YZBE
Αριθμός εξαρτήματος 7409L2YZBE Κατασκευαστής C&K
Περιγραφή SWITCH TOGGLE 4PDT 0.4VA 20V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5185 pcs Φύλλο δεδομένων 7409L2YZBE.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 20V Τάση Αξιολόγηση - AC 20V
Στυλ λήξης Solder Lug Λειτουργία διακόπτη On-Mom
Σειρά 7000 Πίνακας Αυτοκόλλητη Διαστάσεις Circular - 6.35mm Dia
Συσκευασία Bulk Θερμοκρασία λειτουργίας -30°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Panel Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Προστασία Ingress -
Φωτισμός Τάσης (ονομαστική) - Φωτισμός τύπο, το χρώμα -
Φωτισμός Non-Illuminated Χαρακτηριστικά Epoxy Sealed Terminals
ηλεκτρική ζωή 40,000 Cycles Λεπτομερής περιγραφή Toggle Switch 4PDT Panel Mount
τρέχουσα Αξιολόγηση 0.4VA (AC/DC) Κύκλωμα 4PDT
σινεμπλόκ Θέματος 1/4-40 ενεργοποιητής Τύπος Standard Round
ενεργοποιητή Υλικό Brass, Chrome Plated ενεργοποιητή Μήκος 13.97mm
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
Κατασκευαστές: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Περιγραφή: CONN HEADER .100 VERT 7POS SMD
Σε απόθεμα: 76867 pcs
Κατεβάστε: 74099-1007.pdf
RFQ
7409SYZQE2
7409SYZQE2
Περιγραφή: SWITCH TOGGLE 4PDT 5A 120V
Σε απόθεμα: 5734 pcs
Κατεβάστε: 7409SYZQE2.pdf
RFQ
740E-X
740E-X
Κατασκευαστές: SCS
Περιγραφή: ADAPTER 100-240VAC 24VDC 1A
Κατεβάστε:
Περιγραφή: CONN HEADER .100 VERT 9POS SMD
Κατεβάστε: 74099-1009.pdf
7409W 0605000
7409W 0605000
Κατασκευαστές: Belden
Περιγραφή: CBL 2COND 18AWG
Σε απόθεμα: 34 pcs
Κατεβάστε:
7409W 0601000
7409W 0601000
Κατασκευαστές: Belden
Περιγραφή: CBL 2COND 18AWG
Σε απόθεμα: 113 pcs
Περιγραφή: CONN HEADER .100 VERT 10POS SMD
Περιγραφή: CONN HEADER .100 VERT 4POS SMD
Περιγραφή: CONN HEADER .100 VERT 11POS SMD
740E
740E
Κατασκευαστές: SCS
Περιγραφή: TESTER FOOTWEAR/WRIST STRAPS EU
Σε απόθεμα: 153 pcs
Κατεβάστε: 740E.pdf
7409W 060250
7409W 060250
Σε απόθεμα: 436 pcs
Περιγραφή: CONN HEADER .100 VERT 12POS SMD
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών