7205J15Z3BE2
C&KC&K
C&K
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: C&K
Περιγραφή προϊόντος SWITCH ROCKER DPDT 0.4VA 20V
Φύλλα δεδομένων: 1.7205J15Z3BE2.pdf2.7205J15Z3BE2.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
25 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 7205J15Z3BE2
Αριθμός εξαρτήματος 7205J15Z3BE2 Κατασκευαστής C&K
Περιγραφή SWITCH ROCKER DPDT 0.4VA 20V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 8002 pcs Φύλλο δεδομένων 1.7205J15Z3BE2.pdf2.7205J15Z3BE2.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 20V Τάση Αξιολόγηση - AC 20V
Στυλ λήξης Quick Connect - 0.062" (1.5mm) Λειτουργία διακόπτη Mom-Off-Mom
Σειρά 7000 Πίνακας Αυτοκόλλητη Διαστάσεις Rectangular - 20.32mm x 12.70mm
Συσκευασία Bulk Θερμοκρασία λειτουργίας -30°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Panel Mount, Snap-In Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
μηχανική ζωή - Κατασκευαστής Standard Lead Time 11 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Προστασία Ingress -
Φωτισμός Τάσης (ονομαστική) - Φωτισμός τύπο, το χρώμα -
Χαρακτηριστικά Epoxy Sealed Terminals ηλεκτρική ζωή 40,000 Cycles
Λεπτομερής περιγραφή Rocker Switch DPDT 0.4VA (AC/DC) 20V Panel Mount, Snap-In τρέχουσα Αξιολόγηση 0.4VA (AC/DC)