7203J10ZQE2
C&KC&K
C&K
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: C&K
Περιγραφή προϊόντος SWITCH ROCKER DPDT 5A 120V
Φύλλα δεδομένων: 1.7203J10ZQE2.pdf2.7203J10ZQE2.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
25 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 7203J10ZQE2
Αριθμός εξαρτήματος 7203J10ZQE2 Κατασκευαστής C&K
Περιγραφή SWITCH ROCKER DPDT 5A 120V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 7062 pcs Φύλλο δεδομένων 1.7203J10ZQE2.pdf2.7203J10ZQE2.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 28V Τάση Αξιολόγηση - AC 120V
Στυλ λήξης Solder Lug Λειτουργία διακόπτη On-Off-On
Σειρά 7000 Πίνακας Αυτοκόλλητη Διαστάσεις Rectangular - 34.92mm x 16.46mm
Συσκευασία Bulk Θερμοκρασία λειτουργίας -30°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Panel Mount, Flange Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
μηχανική ζωή - Κατασκευαστής Standard Lead Time 11 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Προστασία Ingress -
Φωτισμός Τάσης (ονομαστική) - Φωτισμός τύπο, το χρώμα -
Χαρακτηριστικά Epoxy Sealed Terminals ηλεκτρική ζωή 40,000 Cycles
Λεπτομερής περιγραφή Rocker Switch DPDT 5A (AC/DC) 120V Panel Mount, Flange τρέχουσα Αξιολόγηση 5A (AC/DC)
Χρώμα - ενεργοποιητή / Cap Black Κύκλωμα DPDT
ενεργοποιητής Τύπος Concave (Curved) ενεργοποιητή Σήμανση No Marking
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
7203A X4P500
7203A X4P500