7107TZQE
C&KC&K
C&K
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: 7107TZQE
Κατασκευαστής / Μάρκα: C&K
Περιγραφή προϊόντος SWITCH TOGGLE SPDT 5A 120V
Φύλλα δεδομένων: 7107TZQE.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 7107TZQE
Αριθμός εξαρτήματος 7107TZQE Κατασκευαστής C&K
Περιγραφή SWITCH TOGGLE SPDT 5A 120V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 15303 pcs Φύλλο δεδομένων 7107TZQE.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 28V Τάση Αξιολόγηση - AC 120V
Στυλ λήξης Solder Lug Λειτουργία διακόπτη On-Off-Mom
Σειρά 7000 Πίνακας Αυτοκόλλητη Διαστάσεις Circular - 11.91mm Dia
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα 7107TZQE-ND
CKN11625
Θερμοκρασία λειτουργίας -30°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Panel Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 11 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Προστασία Ingress -
Φωτισμός Τάσης (ονομαστική) - Φωτισμός τύπο, το χρώμα -
Φωτισμός Non-Illuminated Χαρακτηριστικά Epoxy Sealed Terminals
ηλεκτρική ζωή 40,000 Cycles Λεπτομερής περιγραφή Toggle Switch SPDT Panel Mount
τρέχουσα Αξιολόγηση 5A (AC/DC) Κύκλωμα SPDT
σινεμπλόκ Θέματος 15/32-32 ενεργοποιητής Τύπος Standard Round
ενεργοποιητή Υλικό Brass, Chrome Plated ενεργοποιητή Μήκος 17.45mm
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
7107TZ3QE
7107TZ3QE
Σε απόθεμα: 9522 pcs
Κατεβάστε: 7107TZ3QE.pdf
RFQ
7107W 0031000
7107W 0031000
Κατασκευαστές: Belden
Περιγραφή: CBL 18COND 20AWG HI FLEX
Σε απόθεμα: 18 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
7108J10Z3BE2
7108J10Z3BE2
Περιγραφή: SWITCH ROCKER SPDT 0.4VA 20V
Κατεβάστε: 7108J10Z3BE2.pdf
7108-RC
7108-RC
Κατασκευαστές: Bourns, Inc.
Περιγραφή: CMC 1.7MH 2A 2LN TH
Κατεβάστε: 7108-RC.pdf
7108
Κατασκευαστές: Bourns, Inc.
Περιγραφή: COMMON MODE CHOKE 2MH 2A 2LN TH
Κατεβάστε: 7108.pdf
7107TV3GE
7107TV3GE
Κατεβάστε: 7107TV3GE.pdf
7107TWQE
7107TWQE
Κατεβάστε: 7107TWQE.pdf
71085 LGT GOLD METAL 3/16
71085 LGT GOLD METAL 3/16"X50'
Κατασκευαστές: 3M
Περιγραφή: SCOTCHCAL STRIPING TAPE
Κατεβάστε:
7107W 003250
7107W 003250