7101TZQE22
C&KC&K
C&K
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: C&K
Περιγραφή προϊόντος SWITCH TOGGLE SPDT 5A 120V
Φύλλα δεδομένων: 7101TZQE22.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 7101TZQE22
Αριθμός εξαρτήματος 7101TZQE22 Κατασκευαστής C&K
Περιγραφή SWITCH TOGGLE SPDT 5A 120V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 8244 pcs Φύλλο δεδομένων 7101TZQE22.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 28V Τάση Αξιολόγηση - AC 120V
Στυλ λήξης Solder Lug Λειτουργία διακόπτη On-On
Σειρά 7000 Πίνακας Αυτοκόλλητη Διαστάσεις Circular - 11.91mm Dia
Συσκευασία Bulk Θερμοκρασία λειτουργίας -30°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Panel Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Προστασία Ingress - Φωτισμός Τάσης (ονομαστική) -
Φωτισμός τύπο, το χρώμα - Φωτισμός Non-Illuminated
Χαρακτηριστικά Black Actuator ηλεκτρική ζωή 100,000 Cycles
Λεπτομερής περιγραφή Toggle Switch SPDT Panel Mount τρέχουσα Αξιολόγηση 5A (AC/DC)
Κύκλωμα SPDT σινεμπλόκ Θέματος 15/32-32
ενεργοποιητής Τύπος Standard Round ενεργοποιητή Υλικό Brass
ενεργοποιητή Μήκος 17.45mm
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
7101TZGES
7101TZGES
Σε απόθεμα: 11749 pcs
Κατεβάστε: 7101TZGES.pdf
RFQ
7101TZBE2
7101TZBE2
Περιγραφή: SWITCH TOGGLE SPDT 0.4VA 20V
Σε απόθεμα: 8484 pcs
Κατεβάστε: 7101TZBE2.pdf
RFQ
7101W 0031000
7101W 0031000
Κατασκευαστές: Belden
Περιγραφή: CBL 3COND 20AWG HI FLEX
Σε απόθεμα: 38 pcs
Κατεβάστε:
7101TZBES
7101TZBES
Κατεβάστε: 7101TZBES.pdf
7101W 003250
7101W 003250
Κατασκευαστές: Belden
Σε απόθεμα: 116 pcs
Κατεβάστε:
7102
Κατασκευαστές: SCS
Περιγραφή: SIGN ESD/STATIC 2.5"X1.88" 500PC
7101TZQES
7101TZQES
Κατεβάστε: 7101TZQES.pdf
7101TZ3GE
7101TZ3GE
Κατεβάστε: 7101TZ3GE.pdf
7101TZQE2
7101TZQE2
Κατεβάστε: 7101TZQE2.pdf
7101TZQE
7101TZQE
Κατεβάστε: 7101TZQE.pdf
7101TZQI
7101TZQI
Κατεβάστε: 7101TZQI.pdf
7102
Κατασκευαστές: Bourns, Inc.
Περιγραφή: COMMON MODE CHOKE 1MH 1A 2LN TH
Κατεβάστε: 7102.pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών