1203M2T3WQE2
C&KC&K
C&K
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: C&K
Περιγραφή προϊόντος SWITCH SLIDE DPDT 6A 120V
Φύλλα δεδομένων: 1203M2T3WQE2.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 1203M2T3WQE2
Αριθμός εξαρτήματος 1203M2T3WQE2 Κατασκευαστής C&K
Περιγραφή SWITCH SLIDE DPDT 6A 120V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 7652 pcs Φύλλο δεδομένων 1203M2T3WQE2.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 28V Τάση Αξιολόγηση - AC 120V
Στυλ λήξης Wire Wrap διακόπτη Ταξίδια 2.16mm
Λειτουργία διακόπτη On-Off-On Σειρά 1000
Συσκευασία Bulk Θερμοκρασία λειτουργίας -30°C ~ 65°C
Δύναμη λειτουργίας - τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) μηχανική ζωή -
Χαρακτηριστικά Black Actuator, Epoxy Sealed Terminals ηλεκτρική ζωή 40,000 Cycles
Λεπτομερής περιγραφή Slide Switch DPDT Through Hole τρέχουσα Αξιολόγηση 6A (AC/DC)
Επαφή Χρονισμός Not Specified Επικοινωνία Υλικό Copper
Επικοινωνία Finish Silver Κύκλωμα DPDT
ενεργοποιητής Τύπος Standard ενεργοποιητή Υλικό Polyamide (PA), Nylon
ενεργοποιητή Μήκος 5.08mm