1201M2T3CQE2
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: C&K
Περιγραφή προϊόντος SWITCH SLIDE DPDT 6A 120V
Φύλλα δεδομένων: 1201M2T3CQE2.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 1201M2T3CQE2
Αριθμός εξαρτήματος 1201M2T3CQE2 Κατασκευαστής C&K
Περιγραφή SWITCH SLIDE DPDT 6A 120V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 15882 pcs Φύλλο δεδομένων 1201M2T3CQE2.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 28V Τάση Αξιολόγηση - AC 120V
Στυλ λήξης PC Pin διακόπτη Ταξίδια 2.16mm
Λειτουργία διακόπτη On-On Σειρά 1000
Συσκευασία Bulk Θερμοκρασία λειτουργίας -30°C ~ 65°C
Δύναμη λειτουργίας - τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) μηχανική ζωή -
Χαρακτηριστικά Black Actuator, Epoxy Sealed Terminals ηλεκτρική ζωή 40,000 Cycles
Λεπτομερής περιγραφή Slide Switch DPDT Through Hole τρέχουσα Αξιολόγηση 6A (AC/DC)
Επαφή Χρονισμός Not Specified Επικοινωνία Υλικό Copper
Επικοινωνία Finish Silver Κύκλωμα DPDT
ενεργοποιητής Τύπος Standard ενεργοποιητή Υλικό Polyamide (PA), Nylon
ενεργοποιητή Μήκος 5.08mm
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
1201M2S6AGE2
1201M2S6AGE2
Σε απόθεμα: 10463 pcs
Κατεβάστε: 1201M2S6AGE2.pdf
RFQ
1201M2T3CBE2
1201M2T3CBE2
Περιγραφή: SWITCH SLIDE DPDT 0.4VA 20V
Σε απόθεμα: 17009 pcs
Κατεβάστε: 1201M2T3CBE2.pdf
RFQ
12020
Κατασκευαστές: Aven
Περιγραφή: HEMOSTAT CURVED 8IN
Κατεβάστε: 12020.pdf
1201M2S6V3GE2
1201M2S6V3GE2
Κατεβάστε: 1201M2S6V3GE2.pdf
1202
Κατασκευαστές: Keystone Electronics Corp.
Περιγραφή: TERM SCREW 10-32 2 PIN PCB
Κατεβάστε: 1202.pdf
1201M2T3AV2GE2
1201M2T3AV2GE2
Κατεβάστε: 1201M2T3AV2GE2.pdf
1201M2S6V3QE2
1201M2S6V3QE2
Κατεβάστε: 1201M2S6V3QE2.pdf
Κατασκευαστές: Adafruit
Περιγραφή: BARCODE MOD READ/SCAN CCD PS2
1201M2T3AV2BE2
1201M2T3AV2BE2
Κατεβάστε: 1201M2T3AV2BE2.pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών