1201M2S3AQE2
C&KC&K
1201M2S3AQE2 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: C&K
Περιγραφή προϊόντος SWITCH SLIDE DPDT 6A 120V
Φύλλα δεδομένων: 1201M2S3AQE2.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 1201M2S3AQE2
Αριθμός εξαρτήματος 1201M2S3AQE2 Κατασκευαστής C&K
Περιγραφή SWITCH SLIDE DPDT 6A 120V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 23557 pcs Φύλλο δεδομένων 1201M2S3AQE2.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 28V Τάση Αξιολόγηση - AC 120V
Στυλ λήξης PC Pin διακόπτη Ταξίδια 2.16mm
Λειτουργία διακόπτη On-On Σειρά 1000
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα *1201M2S3AQE2
1201M2S3AQE2-ND
CKN5054
Θερμοκρασία λειτουργίας -30°C ~ 65°C Δύναμη λειτουργίας -
τοποθέτηση Τύπος Through Hole, Right Angle Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
μηχανική ζωή - Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks
ηλεκτρική ζωή 40,000 Cycles Λεπτομερής περιγραφή Slide Switch DPDT Through Hole, Right Angle
τρέχουσα Αξιολόγηση 6A (AC/DC) Επαφή Χρονισμός Not Specified
Επικοινωνία Υλικό Copper Επικοινωνία Finish Silver
Κύκλωμα DPDT ενεργοποιητής Τύπος Standard
ενεργοποιητή Υλικό Polyamide (PA), Nylon ενεργοποιητή Μήκος 4.72mm