XL70F500
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: XL70F500
Περιγραφή προϊόντος FUSE 500A 700V S/COND(1)
Φύλλα δεδομένων:
Κατάσταση αποθεμάτων 111 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 111 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του XL70F500
Αριθμός εξαρτήματος XL70F500 Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FUSE 500A 700V S/COND(1) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 111 pcs Φύλλο δεδομένων
Σειρά - Χρόνος απόκρισης -
Συσκευασία / υπόθεση Cylindrical, Blade Terminal (Bolt) Θερμοκρασία λειτουργίας -
τοποθέτηση Τύπος Bolt Mount Κατασκευαστής Standard Lead Time 7 Weeks
Fuse Τύπος Cartridge Χαρακτηριστικά -
τρέχουσα Αξιολόγηση - Τάξη -
Σπάζοντας Χωρητικότητα @ Ονομαστική τάση - εγκρίσεις -
εφαρμογές Semiconductors
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
ECL055-200E
ECL055-200E
Περιγραφή: FUSE CARTRIDGE 200A 5.5KVAC CYL
Σε απόθεμα: 54 pcs
Κατεβάστε: ECL055-200E.pdf
RFQ
Κατασκευαστές: Altech Corporation
Περιγραφή: FUSENH1CGRM160A750VDC
Σε απόθεμα: 1006 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
XL70N
XL70N
Κατασκευαστές: Apex Tool Group
Περιγραφή: SCREWDRIVER SET HEX W/CASE 19PC
Σε απόθεμα: 1142 pcs
Κατεβάστε: XL70N.pdf
CDS35
CDS35
Περιγραφή: FUSE CARTRIDGE 35A 600VAC
Κατεβάστε: CDS35.pdf
0FLA001.T
0FLA001.T
Κατασκευαστές: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή: FUSE CARTRIDGE 1A 125VAC 5AG
Κατεβάστε: 0FLA001.T.pdf
170M3669
170M3669
Περιγραφή: FUSE SQUARE 400A 700VAC RECT
Σε απόθεμα: 464 pcs
Κατεβάστε: 170M3669.pdf
XL75VN
XL75VN
Κατασκευαστές: Apex Tool Group
Περιγραφή: BIT SET PHILLIPS W/POUCH 5PC
Κατεβάστε: XL75VN.pdf
5NLE80E
5NLE80E
Περιγραφή: FUSE CARTRIDGE 80A 5.5KVAC
Σε απόθεμα: 151 pcs
Κατεβάστε: 5NLE80E.pdf
BK-FM09B-1-10A
BK-FM09B-1-10A
Περιγραφή: FUSE GOVT
Κατεβάστε: BK-FM09B-1-10A.pdf
EFS160
EFS160
Περιγραφή: FUSE CRTRDGE 160A 415VAC CYLINDR