T60100-1C
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: T60100-1C
Περιγραφή προϊόντος FUSE BLOK CART 600V 100A CHASSIS
Φύλλα δεδομένων: T60100-1C.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του T60100-1C
Αριθμός εξαρτήματος T60100-1C Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FUSE BLOK CART 600V 100A CHASSIS Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1177 pcs Φύλλο δεδομένων T60100-1C.pdf
Τάση 600V Στυλ λήξης Box Lug
Σειρά T600 Προσανατολισμός -
Αριθμός Κυκλωμάτων 1 τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Τύπος ασφάλισης Block
Fuse Τύπος Cartridge Fuse Μέγεθος 0.75" Dia x 2.95" L (19.1mm x 75mm)
Για χρήση με / Σχετικά προϊόντα Class T Λεπτομερής περιγραφή Fuse Block 100A 600V 1 Circuit Cartridge Chassis Mount
τρέχουσα Αξιολόγηση 100A Επικοινωνία Υλικό -