T30200-3C
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: T30200-3C
Περιγραφή προϊόντος FUSE BLOK CART 300V 200A CHASSIS
Φύλλα δεδομένων: T30200-3C.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 153 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 153 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
5 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του T30200-3C
Αριθμός εξαρτήματος T30200-3C Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FUSE BLOK CART 300V 200A CHASSIS Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 153 pcs Φύλλο δεδομένων T30200-3C.pdf
Τάση 300V Στυλ λήξης Box Lug
Σειρά T300 Προσανατολισμός -
Αριθμός Κυκλωμάτων 3 τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 3 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Τύπος ασφάλισης Block
Fuse Τύπος Cartridge Fuse Μέγεθος 0.88" Dia x 2.44" L (22.2mm x 61.9mm)
Για χρήση με / Σχετικά προϊόντα Class T Λεπτομερής περιγραφή Fuse Block 200A 300V 3 Circuit Cartridge Chassis Mount
τρέχουσα Αξιολόγηση 200A Επικοινωνία Υλικό -