SS-5F-400MA-AP
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος SS-5F RADIAL FA FUSE AMMO PACK
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος SS-5F-400MA-AP Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή SS-5F RADIAL FA FUSE AMMO PACK Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 68230 pcs Φύλλο δεδομένων
Μέγεθος / Διαστάσεις - Σειρά SS-5F
Χρόνος απόκρισης Fast Συσκευασία Tape & Box (TB)
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Box Θερμοκρασία λειτουργίας -
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Κατασκευαστής Standard Lead Time 11 Weeks
Fuse Τύπος Board Mount (Cartridge Style Excluded) τρέχουσα Αξιολόγηση 400mA
Χρώμα - Σπάζοντας Χωρητικότητα @ Ονομαστική τάση -
εγκρίσεις -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
SS-5F-4A-AP
SS-5F-4A-AP
Περιγραφή: FUSE BOARD MOUNT 4A 250VAC RAD