SS-5-2.5A-AP
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
SS-5-2.5A-AP Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bussmann (Eaton)
Περιγραφή προϊόντος FUSE BOARD MOUNT 2.5A 250VAC RAD
Φύλλα δεδομένων: SS-5-2.5A-AP.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SS-5-2.5A-AP
Αριθμός εξαρτήματος SS-5-2.5A-AP Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FUSE BOARD MOUNT 2.5A 250VAC RAD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 93384 pcs Φύλλο δεδομένων SS-5-2.5A-AP.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC 250V Μέγεθος / Διαστάσεις 0.335" L x 0.169" W x 0.329" H (8.50mm x 4.30mm x 8.35mm)
Σειρά SS-5 Χρόνος απόκρισης Slow
Συσκευασία Tape & Box (TB) Συσκευασία / υπόθεση Radial, Box
Αλλα ονόματα SS-5-2-5A-AP Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τήξη I²t 40.3 Κατασκευαστής Standard Lead Time 11 Weeks
DC κρύο αντίσταση 0.0243 Ohms τρέχουσα Αξιολόγηση 2.5A
Χρώμα - Σπάζοντας Χωρητικότητα @ Ονομαστική τάση 35A