SPJ-6M450
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: SPJ-6M450
Περιγραφή προϊόντος FUSE 450A 1KV RADIAL BEND
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SPJ-6M450
Αριθμός εξαρτήματος SPJ-6M450 Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FUSE 450A 1KV RADIAL BEND Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4705 pcs Φύλλο δεδομένων
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.181" Dia x 0.760" L (4.60mm x 19.30mm) Σειρά Semitron™ SPJ