R60400-1STRM
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FUSE BLOK CART 600V 400A CHASSIS
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του R60400-1STRM
Αριθμός εξαρτήματος R60400-1STRM Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FUSE BLOK CART 600V 400A CHASSIS Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4526 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάση 600V Στυλ λήξης Screw Terminal
Σειρά R600 Προσανατολισμός -
Αριθμός Κυκλωμάτων 1 τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Τύπος ασφάλισης Block Fuse Τύπος Cartridge
Fuse Μέγεθος 2.59" Dia x 11.63" L (65.8mm x 295.3mm) Για χρήση με / Σχετικά προϊόντα Class R
Λεπτομερής περιγραφή Fuse Block 400A 600V 1 Circuit Cartridge Chassis Mount τρέχουσα Αξιολόγηση 400A