R25100-1STRM
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FUSE BLOK CART 250V 100A CHASSIS
Φύλλα δεδομένων: R25100-1STRM.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του R25100-1STRM
Αριθμός εξαρτήματος R25100-1STRM Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FUSE BLOK CART 250V 100A CHASSIS Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4868 pcs Φύλλο δεδομένων R25100-1STRM.pdf
Τάση 250V Στυλ λήξης Screw Terminal
Σειρά R250 Προσανατολισμός -
Αριθμός Κυκλωμάτων 1 τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Τύπος ασφάλισης Block Fuse Τύπος Cartridge
Fuse Μέγεθος 1.06" Dia x 5.88" L (26.9mm x 149.2mm) Για χρήση με / Σχετικά προϊόντα Class R
Λεπτομερής περιγραφή Fuse Block 100A 250V 1 Circuit Cartridge Chassis Mount τρέχουσα Αξιολόγηση 100A