R25060-2COR
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FUSE BLOCK CART 250V 60A CHASSIS
Φύλλα δεδομένων: R25060-2COR.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του R25060-2COR
Αριθμός εξαρτήματος R25060-2COR Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FUSE BLOCK CART 250V 60A CHASSIS Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4787 pcs Φύλλο δεδομένων R25060-2COR.pdf
Τάση 250V Στυλ λήξης Box Lug
Σειρά R250 Προσανατολισμός -
Αριθμός Κυκλωμάτων 2 τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Τύπος ασφάλισης Block Fuse Τύπος Cartridge
Fuse Μέγεθος 0.810" Dia x 3" L (20.57mm x 76.20mm) Για χρήση με / Σχετικά προϊόντα Class R
Λεπτομερής περιγραφή Fuse Block 60A 250V 2 Circuit Cartridge Chassis Mount τρέχουσα Αξιολόγηση 60A