PV-15A10F
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
PV-15A10F Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: PV-15A10F
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bussmann (Eaton)
Περιγραφή προϊόντος FUSE CARTRIDGE 15A 1KVDC 5AG
Φύλλα δεδομένων: PV-15A10F.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του PV-15A10F
Αριθμός εξαρτήματος PV-15A10F Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FUSE CARTRIDGE 15A 1KVDC 5AG Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5341 pcs Φύλλο δεδομένων PV-15A10F.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 1kV Μέγεθος / Διαστάσεις 0.406" Dia x 1.496" L (10.30mm x 38.00mm)
Σειρά PV Χρόνος απόκρισης -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση 5AG, 10mm x 38.1mm
Αλλα ονόματα 283-3516
PV15A10F
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 90°C
τοποθέτηση Τύπος Holder Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τήξη I²t 22 Κατασκευαστής Standard Lead Time 6 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Fuse Τύπος Cartridge
Χαρακτηριστικά - τρέχουσα Αξιολόγηση 15A