NITD20M25
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
NITD20M25 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: NITD20M25
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bussmann (Eaton)
Περιγραφή προϊόντος FUSE CRTRDGE 25A 550VAC CYLINDR
Φύλλα δεδομένων: NITD20M25.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του NITD20M25
Αριθμός εξαρτήματος NITD20M25 Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FUSE CRTRDGE 25A 550VAC CYLINDR Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5435 pcs Φύλλο δεδομένων NITD20M25.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC 550V Μέγεθος / Διαστάσεις 0.539" Dia x 1.362" L (13.70mm x 34.60mm)
Σειρά NITD Χρόνος απόκρισης -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Cylindrical, Blade Terminal (Bolt)
Θερμοκρασία λειτουργίας - τοποθέτηση Τύπος Bolt Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Τήξη I²t 575
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Fuse Τύπος Cartridge
Χαρακτηριστικά - τρέχουσα Αξιολόγηση 25A
Τάξη - Σπάζοντας Χωρητικότητα @ Ονομαστική τάση 80kA
εγκρίσεις - εφαρμογές Electrical, Industrial
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
NITD16
NITD16
Περιγραφή: FUSE CRTRDGE 16A 550VAC CYLINDR
Σε απόθεμα: 7523 pcs
Κατεβάστε: NITD16.pdf
RFQ
NITD6
NITD6
Περιγραφή: FUSE CARTRIDGE 6A 550VAC CYLINDR
Σε απόθεμα: 9332 pcs
Κατεβάστε: NITD6.pdf
RFQ
NITD2
NITD2
Περιγραφή: FUSE CARTRIDGE 2A 550VAC CYLINDR
Κατεβάστε: NITD2.pdf
NITD20
NITD20
Περιγραφή: FUSE CRTRDGE 20A 550VAC CYLINDR
Κατεβάστε: NITD20.pdf
NITD25
NITD25
Κατεβάστε: NITD25.pdf
NITD10
NITD10
Περιγραφή: FUSE CRTRDGE 10A 550VAC CYLINDR
Κατεβάστε: NITD10.pdf
NITD32M40
NITD32M40
Περιγραφή: FUSE CRTRDGE 40A 415VAC CYLINDR
Κατεβάστε: NITD32M40.pdf
NITD32M50
NITD32M50
Περιγραφή: FUSE CRTRDGE 50A 415VAC CYLINDR
Κατεβάστε: NITD32M50.pdf
NITD4
NITD4
Περιγραφή: FUSE CARTRIDGE 4A 550VAC CYLINDR
Κατεβάστε: NITD4.pdf
NITD20M32
NITD20M32
Περιγραφή: FUSE CRTRDGE 32A 550VAC CYLINDR
Κατεβάστε: NITD20M32.pdf
NITD32
NITD32
Κατεβάστε: NITD32.pdf
NITD32M63
NITD32M63
Περιγραφή: FUSE CRTRDGE 63A 415VAC CYLINDR
Κατεβάστε: NITD32M63.pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών