MLVA02V05C064
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
MLVA02V05C064 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bussmann (Eaton)
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 11V 0201
Φύλλα δεδομένων: MLVA02V05C064.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MLVA02V05C064
Αριθμός εξαρτήματος MLVA02V05C064 Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή VARISTOR 11V 0201 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5824 pcs Φύλλο δεδομένων MLVA02V05C064.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 11V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 8V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 14V Σειρά MLVA
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 0201 (0603 Metric)
Αλλα ονόματα 283-2989-2 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA)
Αριθμός Κυκλωμάτων 1 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCV
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Μέγιστη Volts DC 5.5V
Μέγιστη AC Volts 4V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ενέργεια - Λεπτομερής περιγραφή 11V Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 0201 (0603 Metric)
Χωρητικότητα @ Συχνότητα 64pF @ 1MHz