LPJ-125SPI
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
LPJ-125SPI Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bussmann (Eaton)
Περιγραφή προϊόντος FUSE CRTRDGE 125A 600VAC/300VDC
Φύλλα δεδομένων: LPJ-125SPI.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 303 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 303 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του LPJ-125SPI
Αριθμός εξαρτήματος LPJ-125SPI Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FUSE CRTRDGE 125A 600VAC/300VDC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 303 pcs Φύλλο δεδομένων LPJ-125SPI.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 300V Τάση Αξιολόγηση - AC 600V
Μέγεθος / Διαστάσεις 1.500" Dia x 3.000" L (38.10mm x 76.20mm) Σειρά LOW-PEAK™ LPJ
Χρόνος απόκρισης Slow Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Cylindrical, Alarm Indicator, Blade Terminal Θερμοκρασία λειτουργίας -
τοποθέτηση Τύπος Bolt Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Fuse Τύπος Cartridge Χαρακτηριστικά Indicating
τρέχουσα Αξιολόγηση 125A Τάξη J