J60030-3C
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
J60030-3C Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: J60030-3C
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bussmann (Eaton)
Περιγραφή προϊόντος FUSE BLOCK CART 600V 30A CHASSIS
Φύλλα δεδομένων: J60030-3C.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του J60030-3C
Αριθμός εξαρτήματος J60030-3C Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FUSE BLOCK CART 600V 30A CHASSIS Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5576 pcs Φύλλο δεδομένων J60030-3C.pdf
Τάση 600V Στυλ λήξης Box Lug
Σειρά J600 Προσανατολισμός -
Αριθμός Κυκλωμάτων 3 τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Τύπος ασφάλισης Block Fuse Τύπος Cartridge
Fuse Μέγεθος 0.81" Dia x 2.25" L (20.6mm x 57.2mm) Για χρήση με / Σχετικά προϊόντα Class J
Λεπτομερής περιγραφή Fuse Block 30A 600V 3 Circuit Cartridge Chassis Mount τρέχουσα Αξιολόγηση 30A