GMD-125MA
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: GMD-125MA
Περιγραφή προϊόντος UL TIME DELAY 5MM GLASS FUSE 125
Φύλλα δεδομένων: GMD-125MA.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του GMD-125MA
Αριθμός εξαρτήματος GMD-125MA Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή UL TIME DELAY 5MM GLASS FUSE 125 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5055 pcs Φύλλο δεδομένων GMD-125MA.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC 250V Μέγεθος / Διαστάσεις 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Σειρά GMD Χρόνος απόκρισης Slow
Συσκευασία - Συσκευασία / υπόθεση 5mm x 20mm
Θερμοκρασία λειτουργίας - τοποθέτηση Τύπος Holder
Τήξη I²t 0.043 Fuse Τύπος Cartridge, Glass
τρέχουσα Αξιολόγηση 1.25A Χρώμα -
Σπάζοντας Χωρητικότητα @ Ονομαστική τάση 35A εγκρίσεις CSA, UL
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
GMD-125-R
GMD-125-R
Περιγραφή: FUSE GLASS 125MA 250VAC 5X20MM
Σε απόθεμα: 12442 pcs
Κατεβάστε: GMD-125-R.pdf
RFQ
GMD-1.5A
GMD-1.5A
Περιγραφή: UL TIME DELAY 5MM GLASS FUSE 1.5
Σε απόθεμα: 5888 pcs
Κατεβάστε: GMD-1.5A.pdf
RFQ
GMD-1.5-R
GMD-1.5-R
Περιγραφή: FUSE GLASS 1.5A 250VAC 5X20MM
Κατεβάστε: GMD-1.5-R.pdf
GMD-150-R
GMD-150-R
Περιγραφή: FUSE GLASS 150MA 250VAC 5X20MM
Κατεβάστε: GMD-150-R.pdf
GMD-1A
GMD-1A
Περιγραφή: GMD 1A BUSS FUSE
Κατεβάστε: GMD-1A.pdf
GMD-2-R
GMD-2-R
Περιγραφή: FUSE GLASS 2A 250VAC 5X20MM
Κατεβάστε: GMD-2-R.pdf
GMD-1.6-R
GMD-1.6-R
Περιγραφή: FUSE GLASS 1.6A 250VAC 5X20MM
Κατεβάστε: GMD-1.6-R.pdf
GMD-150MA
GMD-150MA
Περιγραφή: UL TIME DELAY 5MM GLASS FUSE 150
Κατεβάστε: GMD-150MA.pdf
GMD-1.6A
GMD-1.6A
Περιγραφή: UL TIME DELAY 5MM GLASS FUSE 1.6
Κατεβάστε: GMD-1.6A.pdf
GMD-2.5A
GMD-2.5A
Περιγραφή: UL TIME DELAY 5MM GLASS FUSE 2.5
Κατεβάστε: GMD-2.5A.pdf
GMD-2.5-R
GMD-2.5-R
Περιγραφή: FUSE GLASS 2.5A 250VAC 5X20MM
Κατεβάστε: GMD-2.5-R.pdf
GMD-1.25A
GMD-1.25A
Περιγραφή: UL TIME DELAY 5MM GLASS FUSE 1.2
Κατεβάστε: GMD-1.25A.pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών