GMC-125MA
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: GMC-125MA
Περιγραφή προϊόντος UL MEDIUM TIME DELAY 5MM GLASS F
Φύλλα δεδομένων: GMC-125MA.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του GMC-125MA
Αριθμός εξαρτήματος GMC-125MA Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή UL MEDIUM TIME DELAY 5MM GLASS F Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 6036 pcs Φύλλο δεδομένων GMC-125MA.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC 250V Μέγεθος / Διαστάσεις 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Σειρά GMC Χρόνος απόκρισης Medium
Συσκευασία - Συσκευασία / υπόθεση 5mm x 20mm
Θερμοκρασία λειτουργίας - τοποθέτηση Τύπος Holder
Τήξη I²t 0.014 Fuse Τύπος Cartridge, Glass
DC κρύο αντίσταση 3.4 Ohms τρέχουσα Αξιολόγηση 125mA
Χρώμα - Σπάζοντας Χωρητικότητα @ Ονομαστική τάση 35A
εγκρίσεις CSA, MITI, UL
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
GMC-100-R
GMC-100-R
Περιγραφή: FUSE GLASS 100MA 250VAC 5X20MM
Σε απόθεμα: 15491 pcs
Κατεβάστε: GMC-100-R.pdf
RFQ
GMC-2.5-R
GMC-2.5-R
Περιγραφή: FUSE GLASS 2.5A 250VAC 5X20MM
Σε απόθεμα: 25923 pcs
Κατεβάστε: GMC-2.5-R.pdf
RFQ
GMC-150-R
GMC-150-R
Περιγραφή: FUSE GLASS 150MA 250VAC 5X20MM
Κατεβάστε: GMC-150-R.pdf
GMC-1.6A
GMC-1.6A
Περιγραφή: GMCJ 1.6A BUSS FUSE
Κατεβάστε: GMC-1.6A.pdf
GMC-10A
GMC-10A
Περιγραφή: FUSE GLASS 10A 125VAC 5X20MM
Κατεβάστε: GMC-10A.pdf
GMC-1A
GMC-1A
Κατεβάστε: GMC-1A.pdf
GMC-2.5A
GMC-2.5A
Περιγραφή: GMC 2.5A BUSS FUSE
Κατεβάστε: GMC-2.5A.pdf
GMC-10-R
GMC-10-R
Κατεβάστε: GMC-10-R.pdf
GMC-2-R
GMC-2-R
Περιγραφή: FUSE GLASS 2A 250VAC 5X20MM