GDB-250MA
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: GDB-250MA
Περιγραφή προϊόντος BUSS SMALL DIMENSION FUSE
Φύλλα δεδομένων: GDB-250MA.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
5 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του GDB-250MA
Αριθμός εξαρτήματος GDB-250MA Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή BUSS SMALL DIMENSION FUSE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 15957 pcs Φύλλο δεδομένων GDB-250MA.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC 250V Μέγεθος / Διαστάσεις 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Σειρά GDB Χρόνος απόκρισης Fast
Συσκευασία - Συσκευασία / υπόθεση 5mm x 20mm
Θερμοκρασία λειτουργίας - τοποθέτηση Τύπος Holder
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Τήξη I²t 0.28
Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks Fuse Τύπος Cartridge, Glass
DC κρύο αντίσταση 4.3 Ohms τρέχουσα Αξιολόγηση 250mA
Χρώμα - Σπάζοντας Χωρητικότητα @ Ονομαστική τάση 35A