FWH-12.5A6F
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
FWH-12.5A6F Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bussmann (Eaton)
Περιγραφή προϊόντος FUSE CARTRIDGE 12.5A 600VAC
Φύλλα δεδομένων: FWH-12.5A6F.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
5 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του FWH-12.5A6F
Αριθμός εξαρτήματος FWH-12.5A6F Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FUSE CARTRIDGE 12.5A 600VAC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5097 pcs Φύλλο δεδομένων FWH-12.5A6F.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC 600V Μέγεθος / Διαστάσεις 0.252" Dia x 1.252" L (6.40mm x 31.80mm)
Σειρά FWH Χρόνος απόκρισης -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Cartridge, Non-Standard
τοποθέτηση Τύπος Holder Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τήξη I²t 20 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Fuse Τύπος Cartridge Χαρακτηριστικά -
τρέχουσα Αξιολόγηση 12.5A Τάξη -