FWA-35A21F
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
FWA-35A21F Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bussmann (Eaton)
Περιγραφή προϊόντος FUSE CARTRIDGE 35A 150VAC/VDC
Φύλλα δεδομένων: 1.FWA-35A21F.pdf2.FWA-35A21F.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του FWA-35A21F
Αριθμός εξαρτήματος FWA-35A21F Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FUSE CARTRIDGE 35A 150VAC/VDC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1801 pcs Φύλλο δεδομένων 1.FWA-35A21F.pdf2.FWA-35A21F.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 150V Τάση Αξιολόγηση - AC 150V
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.811" Dia x 2.000" L (20.60mm x 50.80mm) Σειρά FWA
Χρόνος απόκρισης - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Cartridge, Non-Standard Θερμοκρασία λειτουργίας -
τοποθέτηση Τύπος Holder Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τήξη I²t 75 Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Fuse Τύπος Cartridge
Χαρακτηριστικά - τρέχουσα Αξιολόγηση 35A