FWA-20A10F
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
FWA-20A10F Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bussmann (Eaton)
Περιγραφή προϊόντος FUSE CRTRDGE 20A 150VAC/VDC 5AG
Φύλλα δεδομένων: 1.FWA-20A10F.pdf2.FWA-20A10F.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του FWA-20A10F
Αριθμός εξαρτήματος FWA-20A10F Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FUSE CRTRDGE 20A 150VAC/VDC 5AG Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5151 pcs Φύλλο δεδομένων 1.FWA-20A10F.pdf2.FWA-20A10F.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 150V Τάση Αξιολόγηση - AC 150V
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.406" Dia x 1.500" L (10.30mm x 38.10mm) Σειρά FWA
Χρόνος απόκρισης - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση 5AG, 10mm x 38.1mm Αλλα ονόματα 283-3939
FWA-20A10F-ND
FWA20A10F
Θερμοκρασία λειτουργίας - τοποθέτηση Τύπος Holder
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Τήξη I²t 33
Fuse Τύπος Cartridge Χαρακτηριστικά -
τρέχουσα Αξιολόγηση 20A Τάξη -