FWA-10A10F
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
FWA-10A10F Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bussmann (Eaton)
Περιγραφή προϊόντος FUSE CRTRDGE 10A 150VAC/VDC 5AG
Φύλλα δεδομένων: 1.FWA-10A10F.pdf2.FWA-10A10F.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του FWA-10A10F
Αριθμός εξαρτήματος FWA-10A10F Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FUSE CRTRDGE 10A 150VAC/VDC 5AG Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4141 pcs Φύλλο δεδομένων 1.FWA-10A10F.pdf2.FWA-10A10F.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 150V Τάση Αξιολόγηση - AC 150V
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.406" Dia x 1.500" L (10.30mm x 38.10mm) Σειρά FWA
Χρόνος απόκρισης - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση 5AG, 10mm x 38.1mm Θερμοκρασία λειτουργίας -
τοποθέτηση Τύπος Holder Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τήξη I²t 3.6 Κατασκευαστής Standard Lead Time 7 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Fuse Τύπος Cartridge
Χαρακτηριστικά - τρέχουσα Αξιολόγηση 10A