FNQ-15/100
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
FNQ-15/100 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bussmann (Eaton)
Περιγραφή προϊόντος FUSE CARTRIDGE 15MA 600VAC 5AG
Φύλλα δεδομένων: FNQ-15/100.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του FNQ-15/100
Αριθμός εξαρτήματος FNQ-15/100 Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FUSE CARTRIDGE 15MA 600VAC 5AG Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2376 pcs Φύλλο δεδομένων FNQ-15/100.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC 600V Μέγεθος / Διαστάσεις 0.406" Dia x 1.500" L (10.30mm x 38.10mm)
Σειρά FNQ Χρόνος απόκρισης Slow
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση 5AG, 10mm x 38.1mm
τοποθέτηση Τύπος Holder Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Fuse Τύπος Cartridge Χαρακτηριστικά -
τρέχουσα Αξιολόγηση 15mA Τάξη CC
Σπάζοντας Χωρητικότητα @ Ονομαστική τάση 200kA εγκρίσεις CE, CSA, UL
εφαρμογές Electrical, Industrial
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
FNQ-12
FNQ-12
Περιγραφή: FUSE CARTRIDGE 12A 500VAC 5AG
Σε απόθεμα: 5510 pcs
Κατεβάστε: FNQ-12.pdf
RFQ
FNQ-2-1/4
FNQ-2-1/4
Περιγραφή: FUSE CARTRIDGE 2.25A 500VAC 5AG
Σε απόθεμα: 3079 pcs
Κατεβάστε: FNQ-2-1/4.pdf
RFQ
FNQ-14
FNQ-14
Περιγραφή: FUSE CARTRIDGE 14A 500VAC 5AG
Κατεβάστε: FNQ-14.pdf
FNQ-15
FNQ-15
Περιγραφή: FUSE CARTRIDGE 15A 500VAC 5AG
Κατεβάστε: FNQ-15.pdf
FNQ-1/8
FNQ-1/8
Περιγραφή: FUSE CARTRIDGE 125MA 600VAC 5AG
Κατεβάστε: FNQ-1/8.pdf
FNQ-10
FNQ-10
Περιγραφή: FUSE CARTRIDGE 10A 500VAC 5AG
Κατεβάστε: FNQ-10.pdf
FNQ-25
FNQ-25
Περιγραφή: FUSE CARTRIDGE 25A 500VAC 5AG
Κατεβάστε: FNQ-25.pdf
FNQ-2/10
FNQ-2/10
Περιγραφή: FUSE CARTRIDGE 2MA 600VAC 5AG
Κατεβάστε: FNQ-2/10.pdf
FNQ-2
FNQ-2
Περιγραφή: FUSE CARTRIDGE 2A 500VAC 5AG
Κατεβάστε: FNQ-2.pdf
Περιγραφή: FUSE CARTRIDGE 250MA 600VAC 5AG
Κατεβάστε: FNQ-1/4.pdf
FNQ-20
FNQ-20
Περιγραφή: FUSE CARTRIDGE 20A 500VAC 5AG
Κατεβάστε: FNQ-20.pdf
FNQ-2-1/2
FNQ-2-1/2
Κατεβάστε: FNQ-2-1/2.pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών